חדשות הארץמבזקים
פראמדיקים של פורים: משפחת מד"א חגגו את החג על האופנוע
ענת זוין מפתח תקווה, ראש צוות פיתוח במחלקת המחשוב במד"א החליטה בפורים לרתום את כל משפחה ויחד עם בעלה יוסי וארבעת ילדיהם – ציפי (13), שירה (11), אריאל (7) ואיתמר (3) – התחפשו המשפחה לכונני מד"א רכובים על אופנוע. איתמר הקטן אף הצטלם יחד עם האופנוע הפרטי שלו – הבימבה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/03/ענת-ויוסי-זוין-וארבעת-הילדים-ציפי-13-שירה-11-אריאל-7-ואיתמר-3-צילום-דוברות-מדא-17.3.22.jpg?resize=500%2C268&ssl=1)
ענת ויוסי זוין וארבעת הילדים ציפי (13) שירה (11) אריאל (7) ואיתמר (3)