כ-2000 משתתפים בחרו לפתוח את סוף השבוע שלהם באגמון החולה, במרוץ אצבע הגליל שפתח הבוקר (שישי) את עונת מרוצי האביב של 'מרתון ישראל'.
![מרוץ אצבע הגליל באגמון החולה פתח את עונת מרוצי האביב של מרתון ישראל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-01-at-15.27.52-1.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)
שלושה מקצים הוזנקו הבוקר, 15 קמ', 5 קמ' ומקצה 'טרי פוקס' למען חקר הסרטן, מקצה ייחודי בו השתתפו כ-1200 ילדים והוריהם מכל הרשויות הצפוניות, בשיתוף שותפות קנדה – אצבע הגליל.
![מרוץ אצבע הגליל באגמון החולה פתח את עונת מרוצי האביב של מרתון ישראל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-01-at-15.27.52.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)
"אירוע מרגש וצבעוני, חוויה מרחיבה לב לראות המוני ילדים ובני נוער מכל הקבוצות והרשויות רצים יחד למען מטרה נעלה", ציין עופר פדן מנכ"ל ובעלים, מרתון ישראל.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![מרוץ אצבע הגליל באגמון החולה פתח את עונת מרוצי האביב של מרתון ישראל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-01-at-15.27.53.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)
מזג האויר בהזנקות המוקדמות היה קר במיוחד 8°, אך תוך שעתיים השמש זרחה בעוצמה. ריצה בתנאי השטח באגמון החולה, היא אידיאלית לפתיחת עונת מרוצי השטח, עם תפאורה מושלמת: עגורים וחסידות מעלינו, שדות ירוקים, החרמון הלבן ונופי הגליל והגולן בשיא פריחתם.
![מרוץ אצבע הגליל באגמון החולה פתח את עונת מרוצי האביב של מרתון ישראל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-01-at-15.27.54.jpg?resize=500%2C225&ssl=1)
צילום: מרתון ישראל
צילום: מרתון ישראל