הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: חיל האוויר השלים בשבוע שעבר את השתתפותו בתרגיל הבינלאומי "אי…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/FPZkQCEWQAYtF1o.jpg?w=708&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/FPZkQCJXsAU8FNl.jpg?w=708&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/FPZkQCJWUAIrCLP.jpg?w=708&ssl=1)
חיל האוויר השלים בשבוע שעבר את השתתפותו בתרגיל הבינלאומי "איניוחוס" שהתקיים ביוון. התרגיל בהובלת טייסת "הנגב" 253 ובהשתתפות טייסת "האחת" 201 מבסיס רמון וטייסת "נחשון" 122 מבסיס נבטים>>https://t.co/lYfbI5QwRe https://t.co/GLvp0k7ccT
חיל האוויר השלים בשבוע שעבר את השתתפותו בתרגיל הבינלאומי "איניוחוס" שהתקיים ביוון. התרגיל בהובלת טייסת "הנגב" 253 ובהשתתפות טייסת "האחת" 201 מבסיס רמון וטייסת "נחשון" 122 מבסיס נבטים>>https://t.co/lYfbI5QwRe pic.twitter.com/GLvp0k7ccT
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) April 3, 2022
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.