חדשות הארץמבזקים
השר לביטחון פנים ביקר את שוטרי הימ"מ שנפצעו בג'נין: "פעילות הירואית"
השר לביטחון פנים, עמר בר- לב, ביקר היום (ראשון) את שוטרי הימ"מ שנפצעו במהלך קרב היריות עם המחבלים שחוסלו בשישי בערב, סנ"צ ש' ורס"ב ת' שהביע בפני השר את רצונו לחזור כבר ליחידה. השר בר-לב התרשם ממצבם של השניים.
"אני מודה למשטרת ישראל וללוחמי הימ"מ על הפעילות ההירואית שהצילה חיי אדם" אמר השר בר-לב כשנפגש גם עם בני משפחתם של הלוחמים: "הלוחמים היקרים שלנו, הבנים שלכם הביאו כבוד גדול מאחל להם רפואה שלמה ומקווה מאוד שיחזרו בקרוב ליחידתם". הוסיף.
![השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב, הגיע היום לביקור ראשון במטה הארצי של משט...](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/06/1624272742_המשטרה-השר-לביטחון-הפנים-עמר-בר-לב-הגיע-היום-לביקור-ראשון.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)