לפיד: כחלק מביקור הבזק המדיני שלי ב נפגשתי הבוקר עם שר ה…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/04/לפיד-כחלק-מביקור-הבזק-המדיני-שלי-ב-נפגשתי-הבוקר-עם.jpg?w=708&ssl=1)
כחלק מביקור הבזק המדיני שלי ב🇬🇷 נפגשתי הבוקר עם שר החוץ הקפריסאי @IKasoulides .ל🇮🇱ו🇨🇾 ברית אזורית חשובה, וסיכמנו להמשיך ולחזק את שיתופי הפעולה המדיניים והאסטרטגיים בין המדינות בתחומי הכלכלה, הבטחון והאנרגיה- שיתופי הפעולה האלו הם נכס חשוב לשתי המדינות, ולהמשך הפיתוח של האזור כולו https://t.co/RPvkuvr6uq
כחלק מביקור הבזק המדיני שלי ב🇬🇷 נפגשתי הבוקר עם שר החוץ הקפריסאי @IKasoulides .ל🇮🇱ו🇨🇾 ברית אזורית חשובה, וסיכמנו להמשיך ולחזק את שיתופי הפעולה המדיניים והאסטרטגיים בין המדינות בתחומי הכלכלה, הבטחון והאנרגיה- שיתופי הפעולה האלו הם נכס חשוב לשתי המדינות, ולהמשך הפיתוח של האזור כולו pic.twitter.com/RPvkuvr6uq
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) April 5, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.