עשרות מתמחים, סטאז'רים וסטודנטים בביה"ח וולפסון בחולון, אסותא אשדוד וקפלן ברחובות מחו היום (שלישי) נגד הכוונה להוציא לפועל מתווה "קיצור תורנויות" של 20 -22 שעות, הכולל "מנוחה" של המתמחים בביה"ח. בימים הקרובים צפויות פעולות מחאה בביה"ח נוספים.
מארגון הרופאים המתמחים 'מרשם' נמסר: "המחאה תצא גם מגבולות בתי החולים- אנחנו לא נאפשר למחטף הזה לקרות. אנחנו דורשים קיצור תורנויות אמיתי- בהתאם למה שנקבע בהיתר העסקה של שרת הכלכלה- רק 16+2 – ולא דקה יותר! כל מתווה הכולל "מנוחה" למתמחים, בתוך כתלי ביה"ח, הוא פייק מתווה ופייק קיצור תורנויות!".
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-05-at-14.17.39.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-05-at-14.17.37-1.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-05-at-14.17.38-1.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-05-at-14.17.38.jpeg?resize=500%2C243&ssl=1)
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
מחאת המתמחים. צילום: ללא קרדיט