משגר פאלקון 9 שוגר לפני זמן קצר (שישי) ממרכז החלל קנדי של נאס"א בקייפ קנוורל בפלורידה למשימת ה-Ax-1 של Axiom Space ("רקיע") שהיא למעשה משימת טיסות החלל האנושית הפרטית הראשונה לתחנת החלל הבינלאומית.
צוות Ax-1 ישתתף בהסברה חינוכית ויערוך ניסויים מחקריים חדשניים ומקיפים במעבדה.
האסטרונאוט הישראלי, איתן סטיבה שוגר יחד עם עוד שלושה אסטרונאוטים נוספים. לקות לפני השיגור אמר סטיבה: "המאמץ שעשינו פה במשך שנים חשוב, בהצלחה space X1 ובהצלחה רקיע".
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/04/imgid72309_A.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)