מבזקיםמשפטי/פלילי
גופת גבר נמצאה מוטלת סמוך לתעלה בצידי הכביש ליד מעלה אדומים
שוטרי סיור הבחינו הבוקר (ראשון) בגבר המוטל ללא רוח חיים סמוך לתעלה בצידי הדרך בכביש מספר 1 במחלף מעלה אדומים לכיוון א זעיים.
כוחות משטרה נוספים וחוקרי זיהוי שהוזעקו למקום החלו באיסוף ממצאים. מפרטים ראשונים עולה כי מדובר בגבר פלסטיני בשנות ה- 20 תושב חברון. הגופה נשלחה למכון המשפטי באבו כביר. בשלב זה הרקע ונסיבות המקרה אינם ברורים נפתחה חקירה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/07/home-5094603_960_720.jpg?resize=708%2C472&ssl=1)