הודעות דוברותמבזקים
ליברמן: המדיניות שאני מוביל במשרד האוצר, לשמור על משק מתפק…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/04/ליברמן-המדיניות-שאני-מוביל-במשרד-האוצר-לשמור-על-משק-מתפק.jpg?w=708&ssl=1)
המדיניות שאני מוביל במשרד האוצר, לשמור על משק מתפקד וצמיחה, מביאה לצמצום בגירעון המדינה ומאפשרת להעביר החלטות שמורידות את יוקר המחיה ומגדילות את ה-״נטו״ לאנשים שעובדים ומשלמים מסים! נמשיך לפעול באחריות למענכם ולהזניק את כלכלת ישראל🇮🇱 https://t.co/yKzxAcJZXi
המדיניות שאני מוביל במשרד האוצר, לשמור על משק מתפקד וצמיחה, מביאה לצמצום בגירעון המדינה ומאפשרת להעביר החלטות שמורידות את יוקר המחיה ומגדילות את ה-״נטו״ לאנשים שעובדים ומשלמים מסים! נמשיך לפעול באחריות למענכם ולהזניק את כלכלת ישראל🇮🇱 pic.twitter.com/yKzxAcJZXi
— אביגדור ליברמן (@AvigdorLiberman) April 10, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי אביגדור ליברמן – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.