הודעות דוברותמבזקים
לפיד: מברך את דורון ודידי אלמוג ואת ׳עדי – נגב׳ על חנוכת…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/04/לפיד-מברך-את-דורון-ודידי-אלמוג-ואת-׳עדי-נגב׳.jpg?w=708&ssl=1)
מברך את דורון ודידי אלמוג ואת ׳עדי – נגב׳ על חנוכת בית החולים השיקומי בעדי נגב – נחלת ערן. משימת חיים שמושקעים בה אנרגיות רבות ותקציבים אבל מעל הכל לב גדול ונתינה למען אנשים שזקוקים לטיפול ושיקום. מופת ודוגמא לנגב ולכל מדינת ישראל. היו ברוכים. https://t.co/TyZaYMV18X
מברך את דורון ודידי אלמוג ואת ׳עדי – נגב׳ על חנוכת בית החולים השיקומי בעדי נגב – נחלת ערן. משימת חיים שמושקעים בה אנרגיות רבות ותקציבים אבל מעל הכל לב גדול ונתינה למען אנשים שזקוקים לטיפול ושיקום. מופת ודוגמא לנגב ולכל מדינת ישראל. היו ברוכים. pic.twitter.com/TyZaYMV18X
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) April 12, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.