כחלק ממבצע הסברה בחופי איגוד ערים כינרת השקטים, לשימוש בכוסות רב פעמיות במקום חד"פ, החליפה משפחת פז מבאר- יעקב את "שרוולי" כוסות החד"פ, בכוסות רב פעמיות שחולקו ע"י מסבירני האיגוד.
חוף חוקוק. צילום: דביר אגמון, איגוד ערים כינרתצילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתצילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתצילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתצילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתצילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתצילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתצילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתצילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתצילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתצילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתצילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתצילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתצילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתחוף סוסיתא. צילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתחוף סוסיתא. צילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתחוף סוסיתא. צילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתחוף סוסיתא. צילום: טלי בר, איגוד ערים כינרתחוף סוסיתא. צילום: טלי בר, איגוד ערים כינרת