גנץ: אחד מהיעדים שהצבתי לשרים ולחברי הכנסת של כ…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/05/גנץ-אחד-מהיעדים-שהצבתי-לשרים-ולחברי-הכנסת-של-כ.jpg?w=708&ssl=1)
אחד מהיעדים שהצבתי לשרים ולחברי הכנסת של כחול לבן הוא חיזוק הגליל והנגב. היום בשדולה לחיזוק הגליל שמובילה @yael_ron הצגתי את העשייה של מערכת הביטחון – בין היתר חנכנו מפעל של רפאל בשלומי, חנכנו את פרויקט אודם – שלוחה של "תלפיות" בקצרין, קידמנו בניית ממ׳׳דים במסגרת מגן הצפון ועוד. https://t.co/LVxxaRJwIL
אחד מהיעדים שהצבתי לשרים ולחברי הכנסת של כחול לבן הוא חיזוק הגליל והנגב. היום בשדולה לחיזוק הגליל שמובילה @yael_ron הצגתי את העשייה של מערכת הביטחון – בין היתר חנכנו מפעל של רפאל בשלומי, חנכנו את פרויקט אודם – שלוחה של "תלפיות" בקצרין, קידמנו בניית ממ׳׳דים במסגרת מגן הצפון ועוד. pic.twitter.com/LVxxaRJwIL
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) May 10, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.