בעקבות אירוע האלימות שהתרחש אתמול (שני) בבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים, ועל רקע אירועי אלימות רבים המתרחשים על בסיס יומיומי בבתי החולים כלפי צוותים רפואיים התקיימו היום פעולות מחאה בביה"ח. "אלימות נגד צוותים רפואיים צריכה להיות מטופלת כמו שמטופל פיגוע", דרשו.
![צוותים רפואיים התקיימו היום פעולות מחאה בביה"ח](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-17-at-21.10.21.jpg?resize=375%2C500&ssl=1)
![צוותים רפואיים התקיימו היום פעולות מחאה בביה"ח](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-17-at-21.10.18.jpg?resize=375%2C500&ssl=1)
מארגון הרופאים המתמחים מרשם נמסר: "אסור לעבור לסדר היום על האירוע החמור הזה. אלימות נגד צוותים רפואיים צריכה להיות מטופלת, כמו שמטופל פיגוע – כל המשאבים של המערכת צריכים להיות מוקצים למניעת הפיגוע הבא. אבל לצערנו האירועים האלה ממשיכים להתרחש באין מפריע ואין לנו שום הגנה ושום ביטחון. דמנו הפקר. חייבים לנקוט בכל האמצעים הנדרשים כדי להבטיח את הביטחון שלנו."
![צוותים רפואיים התקיימו היום פעולות מחאה בביה"ח](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-17-at-21.10.20.jpg?resize=375%2C500&ssl=1)
![צוותים רפואיים התקיימו היום פעולות מחאה בביה"ח](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-17-at-21.10.24.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)