אנאדולו אפס גברה לפני זמן קצר (מוצ"ש) 58-57 על ריאל מדריד בגמר היורוליג, וזכתה בתואר אלופת אירופה בפעם השניה ברציפות. במשחק עם הסקור הנמוך באופן חריג, מיצ'יץ' קלע לאנאדולו 23 נקודות, כשטבארס הוביל את קלעי ריאל עם 14 נקודות ו- 11 ריבאונדים.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/05/L2G5UNMNMBNO7HAJ5UAGFZGV4Q.jpg?resize=500%2C344&ssl=1)
אנאדולו אפס גברה לפני זמן קצר (מוצ"ש) 58-57 על ריאל מדריד בגמר היורוליג, וזכתה בתואר אלופת אירופה בפעם השניה ברציפות. במשחק עם הסקור הנמוך באופן חריג, מיצ'יץ' קלע לאנאדולו 23 נקודות, כשטבארס הוביל את קלעי ריאל עם 14 נקודות ו- 11 ריבאונדים.