חדשות הארץמבזקים
בן ה-12 שנכווה בשריפה בחורה הועבר לטיפול בבית החולים ספרא לילדים
הילד בן ה-12 שפונה לבית החולים סורוקה לאחר שנכווה בבית עסק ביישוב חורה, הועבר להמשך טיפול ביחידת הכוויות הלאומית לילדים בבית החולים ספרא לילדים, בשיבא.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2020-10-01-at-17.52.27.jpeg?resize=500%2C356&ssl=1)
ההחלטה להעבירו התקבלה על ידי הצוות הרפואי שטיפל בו בבית החולים סורוקה זאת בשל מצבו הרפואי האנוש ומאחר ודרגת הכוויות והיקפן מכסות למעלה מ-90% משטח גופו.
העברתו בוצעה בתיאום מלא בין צוות היחידה לטיפול נמרץ ילדים בסורוקה לבין הצוות הרפואי ביחידת הכוויות בשיבא.