לפיד: קיימתי פגישה עם הסמנכ״ליות והסמנכ״לים של משרד החוץ…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/05/לפיד-קיימתי-פגישה-עם-הסמנכ״ליות-והסמנכ״לים-של-משרד-החוץ.jpg?w=708&ssl=1)
קיימתי פגישה עם הסמנכ״ליות והסמנכ״לים של משרד החוץ, ועם המנכ״ל @AlonUshpiz. הם מובילים את מדיניות משרד החוץ הישראלי ואנשיו- הנמצאים בחזית המדינית-בטחונית בארץ ובעולם, ופועלים סביב השעון לקידום האינטרסים ותדמיתה של ישראל בכל היבשות והתחומים: כלכלה, טכנולוגיה, תרבות, ושת״פים בינ״ל https://t.co/0wA6vJJEjY
קיימתי פגישה עם הסמנכ״ליות והסמנכ״לים של משרד החוץ, ועם המנכ״ל @AlonUshpiz. הם מובילים את מדיניות משרד החוץ הישראלי ואנשיו- הנמצאים בחזית המדינית-בטחונית בארץ ובעולם, ופועלים סביב השעון לקידום האינטרסים ותדמיתה של ישראל בכל היבשות והתחומים: כלכלה, טכנולוגיה, תרבות, ושת״פים בינ״ל pic.twitter.com/0wA6vJJEjY
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) May 22, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.