מבזקיםמשפטי/פלילי
אירוע אלימות בבת ים: גבר בשנות ה-40 לחייו הובהל לביה"ח עם חבלת ראש
גבר בשנות ה-40 לחייו נפצע לפני זמן קצר (שני) באירוע אלימות ברחוב סוקולוב בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שמיר-אסף הרופא בבאר יעקב, במצב בינוני עם חבלת ראש.
שמואל משולם חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בגבר שאותר חבול בראשו ובמצב בינוני. בסיוע חובשים נוספים הענקנו לו סיוע ראשוני בזירת האירוע ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים".
בלשי משטרה הגיעו לזירה וחוקרים את נסיבות האירוע.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/05/WhatsApp-Image-2020-05-09-at-22.30.25.jpeg?resize=500%2C344&ssl=1)