לפיד: שוחחתי הערב עם שרת החוץ של צרפת @MinColonna. הודית…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/06/לפיד-שוחחתי-הערב-עם-שרת-החוץ-של-צרפת-@MinColonna-הודית.jpg?w=708&ssl=1)
שוחחתי הערב עם שרת החוץ של צרפת @MinColonna.
הודיתי לשרה על ההתבטאות של נשיא צרפת @EmmanuelMacron נגד האנטישמיות והאנטי-ציונות. שוחחנו על האיום האיראני והמאמצים המשותפים שלנו להתמודד עם הטרור. היחסים של ישראל וצרפת הם יחסים אסטרטגיים ונמשיך לחזק את שיתופי הפעולה בין המדינות 🇫🇷🇮🇱 https://t.co/aBWrYB7cZ1
שוחחתי הערב עם שרת החוץ של צרפת @MinColonna.
הודיתי לשרה על ההתבטאות של נשיא צרפת @EmmanuelMacron נגד האנטישמיות והאנטי-ציונות. שוחחנו על האיום האיראני והמאמצים המשותפים שלנו להתמודד עם הטרור. היחסים של ישראל וצרפת הם יחסים אסטרטגיים ונמשיך לחזק את שיתופי הפעולה בין המדינות 🇫🇷🇮🇱 pic.twitter.com/aBWrYB7cZ1— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) June 25, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.