גנץ: הגעתי הבוקר ללשכת הגיוס לפגוש את החניכים מ…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/07/גנץ-הגעתי-הבוקר-ללשכת-הגיוס-לפגוש-את-החניכים-מ.jpg?w=708&ssl=1)
הגעתי הבוקר ללשכת הגיוס לפגוש את החניכים מתוכנית ״תתקדמו״ לגיוס מלש״בים על הרצף האוטיסטי.
יש כיום בצבא כ-260 חיילים על הרצף ב-60 יחידות שונות. היכולת לגייס אותם תורמת לצה״ל, תורמת להם ותורמת לחברה הישראלית – והיא ביטוי מזוקק למימוש היותו של צה״ל צבא העם כולו. בהצלחה בשירות! https://t.co/DKKAH564ym
הגעתי הבוקר ללשכת הגיוס לפגוש את החניכים מתוכנית ״תתקדמו״ לגיוס מלש״בים על הרצף האוטיסטי.
יש כיום בצבא כ-260 חיילים על הרצף ב-60 יחידות שונות. היכולת לגייס אותם תורמת לצה״ל, תורמת להם ותורמת לחברה הישראלית – והיא ביטוי מזוקק למימוש היותו של צה״ל צבא העם כולו. בהצלחה בשירות! pic.twitter.com/DKKAH564ym
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) July 7, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.