נופשים רבים ניצלו את השבת החמימה והגיעו לבלות בחופי הכינרת השקטים. מחדר הבקרה של איגוד ערים כינרת נמסר כי חניון חוף חוקוק צפון (החוף הירוק) נסגר עקב עומס. שירות חינם לציבור לגבי החופים והתפוסה בהם, בכוכבית כינרת 55477* מכל טלפון.
חוף דוגה. צילום: טלי בר איגוד ערים כינרתחוף דוגה. צילום: טלי בר איגוד ערים כינרתחוף דוגה. צילום: טלי בר איגוד ערים כינרתחוף דוגה. צילום: טלי בר איגוד ערים כינרתחוף דוגה. צילום: טלי בר איגוד ערים כינרתחוף דוגה. צילום: טלי בר איגוד ערים כינרתחוף צמח המחודש בכינרת. צילום: ורד מנור, איגוד ערים כינרת