מבזקיםתאונות דרכים
אופנוע התנגש ברכב בחיפה, פונה גבר כבן 50 במצב בינוני
אופנוע התנגש היום (שני) ברכב חונה ברחוב אילנות בחיפה. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים רמב"ם גבר כבן 50 במצב בינוני עם חבלת גפיים.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/07/mda_israel-999549748334989312-20180524_101645-img1.jpg?resize=500%2C305&ssl=1)
אופנוע התנגש היום (שני) ברכב חונה ברחוב אילנות בחיפה. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים רמב"ם גבר כבן 50 במצב בינוני עם חבלת גפיים.