הודעות דוברותמבזקים
גנץ: אני ממריא כעת לארה״ב לכנס הביטחון באספן, ש…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/07/גנץ-אני-ממריא-כעת-לארה״ב-לכנס-הביטחון-באספן-ש.jpg?w=708&ssl=1)
אני ממריא כעת לארה״ב לכנס הביטחון באספן, שם אפגש עם שורה של בכירים במערכת הביטחון ובממשל האמריקאי ואדון איתם בנושאים חשובים לביטחון ישראל. https://t.co/T4bhp3hQBo
אני ממריא כעת לארה״ב לכנס הביטחון באספן, שם אפגש עם שורה של בכירים במערכת הביטחון ובממשל האמריקאי ואדון איתם בנושאים חשובים לביטחון ישראל. pic.twitter.com/T4bhp3hQBo
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) July 19, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.