חדשות הארץמבזקים
אמו של מתן צינמן ז"ל שנהרג בכביש 60: "זו לא הייתה תאונת דרכים"
בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, עדיין מאושפזת רבקה עטרה צינמן (33), אשר פונתה אמש (רביעי) לאחר תאונת הדרכים הקטלנית בכביש 60, בה איבדה את בנה בן ה-6, מתן צינמן ז"ל.
היא סובלת מחבלות ושברים בגופה. צוותי הדסה מלווים את המשפחה ודאגו לשידור הלוויית הבן אל חדר האשפוז שלה בבית החולים.
הלוויתו של מתן ז"ל תיערך בשעה 16:30 בהר המנוחות גבעת שאול בירושלים. הלוויה פתוחה לכלי התקשורת. בשעה 19:30 יצאו תושבי בנימין ואזרחי מדינת ישראל להפגין לאורך כביש 60 כנגד אוזלת היד בטיפול הכבישים ביו"ש.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/07/e4d7864d-852d-47bf-b146-c6dfffc70f82.jpg?resize=333%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/07/c59f54da-703b-47da-9574-0690a77923da.jpg?resize=500%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/07/11d3236f-382a-4a5c-ad82-78dd903ea746.jpg?resize=500%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/07/36ae1d41-c6a0-4edc-969c-583252192cca.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/07/67b05204-8f5d-4911-bd3a-a0d002d39c8d.jpg?resize=500%2C364&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/07/a8660ee5-5a72-419e-8be4-f76a88b0d8f3.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)
צילום: דוברות הדסה
צילום: דוברות הדסה