הודעות דוברותמבזקים
לפיד: ביקרתי היום בפיקוד דרום קיימתי שם הערכת מצב עם שר …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/08/לפיד-ביקרתי-היום-בפיקוד-דרום-קיימתי-שם-הערכת-מצב-עם.jpg?w=708&ssl=1)
ביקרתי היום בפיקוד דרום קיימתי שם הערכת מצב עם שר הביטחון בני גנץ, הרמטכ"ל רב-אלוף אביב כוכבי, המזכיר הצבאי אלוף אבי גיל, מפקד פיקוד דרום האלוף אליעזר טולדנו, מנכ"לית משרד רה"מ נעמה שולץ וגורמים נוספים. https://t.co/iKWYPLz55j
ביקרתי היום בפיקוד דרום קיימתי שם הערכת מצב עם שר הביטחון בני גנץ, הרמטכ"ל רב-אלוף אביב כוכבי, המזכיר הצבאי אלוף אבי גיל, מפקד פיקוד דרום האלוף אליעזר טולדנו, מנכ"לית משרד רה"מ נעמה שולץ וגורמים נוספים. pic.twitter.com/iKWYPLz55j
— יאיר לפיד – Yair Lapid (@yairlapid) August 7, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.