מבזקיםתאונות דרכים
7 פצועים, ביניהם שני פעוטות, בתאונת דרכים בין שלושה רכבים בנגב
שבעה בני אדם נפצעו לפני זמן קצר (שלישי) בתאונת דרכים בין 3 רכבים פרטיים בכביש 25 סמוך לצומת נבטים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו להם טיפול רפואי ופינו אותם לבית החולים סורוקה בבאר שבע.
בין הפצועים: שני פעוטות בני שנתיים ו-3 במצב בינוני עם חבלת ראש וחמישה פצועים נוספים במצב קל במצב קל. בוחני אגף התנועה במשטרת ישראל חוקרים את נסיבות התאונה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/07/WhatsApp-Image-2018-03-16-at-13.06.16.jpeg?resize=500%2C312&ssl=1)