הודעות דוברותמבזקים
לפיד: נפגשתי היום עם ראשי הרשויות של עוטף עזה, אנחנו נחו…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/08/לפיד-נפגשתי-היום-עם-ראשי-הרשויות-של-עוטף-עזה-אנחנו.jpg?w=708&ssl=1)
נפגשתי היום עם ראשי הרשויות של עוטף עזה, אנחנו נחושים לקדם את החלטת הממשלה לחיזוק החוסן האזרחי בשדרות וביישובי עוטף עזה לשנים 2023-2024, נעשה כל מאמץ להביאה בהקדם לאישור הממשלה- כי הממשלה הזו לא תיעלם מחייהם של תושבי הדרום מיד כשהתותחים מפסיקים לירות. https://t.co/AMyKmIKWMq
נפגשתי היום עם ראשי הרשויות של עוטף עזה, אנחנו נחושים לקדם את החלטת הממשלה לחיזוק החוסן האזרחי בשדרות וביישובי עוטף עזה לשנים 2023-2024, נעשה כל מאמץ להביאה בהקדם לאישור הממשלה- כי הממשלה הזו לא תיעלם מחייהם של תושבי הדרום מיד כשהתותחים מפסיקים לירות. pic.twitter.com/AMyKmIKWMq
— יאיר לפיד – Yair Lapid (@yairlapid) August 15, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.