מבזקיםפוליטי / מדיני
"סמוטריץ' ובן גביר לא מייצגים את הציבור דתי לאומי על אף שהם מתיימרים לעשות זאת"
יוסי ברודני, ראש עיריית גבעת שמואל וראש רשימת הבית היהודי לכנסת ה-25, התייחס לפני זמן קצר (שלייש) בחשבון הטוויטר שלו לדברי נתניהו על איחוד ברשימות הימין לכנסת: "סמוטריץ' ובן גביר לא מייצגים את הציבור דתי לאומי על אף שהם מתיימרים לעשות זאת. המפלגה היחידה שמייצגת את הציבור הדתי לאומי בקריית שמונה, שדרות, פתח תקווה ועופרה היא מפלגת המפד"ל-הבית היהודי. הציבור הדתי לאומי שבע מקיצוניים שמייצגים את תורת כהנא. ראוי שמי שמבקש להרכיב את הממשלה הבאה יפסיק לשלוח שליחים שיתעסקו באיחודים דמיוניים. מפלגת המפד"ל- הבית היהודי תרוץ עצמאית לכנסת -25".
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/08/WhatsApp-Image-2022-08-03-at-9.04.50-PM.jpeg?resize=500%2C248&ssl=1)