מבזקיםמשפטי/פלילי
קשיש בן 70 נשדד באשקלון, שני חשודים במעשה נעצרו והרכוש הוחזר
אתמול בשעות הערב (חמישי), התקבל במוקד המשטרה דיווח אודות חשד לשוד קשיש בשנות ה 70, ברחוב רוטשילד באשקלון, במהלכו נשדד ממנו מכשירו הנייד, והחשודים נמלטו מהמקום.
חוקרי תחנת אשקלון שהחלו מיד לבצע פעולות חקירה, הצליחו להתחקות לאורך הלילה אחר זהותם של החשודים תושבי אשקלון בשנות ה 20, ולעצור אותם.
עוד הצליחו השוטרים, לאתר ברשות החשודים את המכשיר הנייד של הקורבן ולהשיב אותו. החשודים נחקרו בחשד לשוד וקשירת קשר לפשע, והיום יובאו בפני בית משפט השלום.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/07/hand-man-person-black-and-white-white-photography-1048705-pxhere.com_.jpg?resize=500%2C248&ssl=1)