לפיד: פתחתי היום את שנת הלימודים תשפ"ג בבית הספר היסודי …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/09/לפיד-פתחתי-היום-את-שנת-הלימודים-תשפג-בבית-הספר-היסודי.jpg?w=708&ssl=1)
פתחתי היום את שנת הלימודים תשפ"ג בבית הספר היסודי "ניצני המדע" ברחובות עם שרת החינוך @sbyifat ומזכ״לית הסתדרות המורים, יפה בן דוד. תלמידים יקרים, אנחנו מאמינים בכם, ואנחנו מאמינים שאתם חכמים וטובים ושאם ייתנו לכם את הדרך ויראו לכם איך לחפש – אתם תמצאו את הדבר שאתם הכי טובים בו. https://t.co/0HCe3ejdew
פתחתי היום את שנת הלימודים תשפ"ג בבית הספר היסודי "ניצני המדע" ברחובות עם שרת החינוך @sbyifat ומזכ״לית הסתדרות המורים, יפה בן דוד. תלמידים יקרים, אנחנו מאמינים בכם, ואנחנו מאמינים שאתם חכמים וטובים ושאם ייתנו לכם את הדרך ויראו לכם איך לחפש – אתם תמצאו את הדבר שאתם הכי טובים בו. pic.twitter.com/0HCe3ejdew
— יאיר לפיד – Yair Lapid (@yairlapid) September 1, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.