דובר צה"ל: ערב הוקרה למערך המילואים בסימן הצדעה למפקדי המערך התקיים אתמ…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/Fb-5yg9XEAAiUUq.jpg?w=708&ssl=1)
ערב הוקרה למערך המילואים בסימן הצדעה למפקדי המערך התקיים אתמול, בראשון לציון, בראשות הרמטכ״ל, רא״ל אביב כוכבי, בהשתתפות ראש אגף כוח האדם, אלוף יניב עשור, קצין מילואים ראשי, תת-אלוף (מיל') בני בן ארי, ובנוכחות פורום מטכ״ל, מפקדים, משפחות ומשתתפים נוספים>> https://t.co/MHQER87aa2 https://t.co/wO2QCi08a4
ערב הוקרה למערך המילואים בסימן הצדעה למפקדי המערך התקיים אתמול, בראשון לציון, בראשות הרמטכ״ל, רא״ל אביב כוכבי, בהשתתפות ראש אגף כוח האדם, אלוף יניב עשור, קצין מילואים ראשי, תת-אלוף (מיל') בני בן ארי, ובנוכחות פורום מטכ״ל, מפקדים, משפחות ומשתתפים נוספים>> https://t.co/MHQER87aa2 pic.twitter.com/wO2QCi08a4
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) September 6, 2022
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.