מבזקיםמשפטי/פלילי
המשטרה נערכה למנוע מרוצים לא חוקיים בכביש 5, ארבעה רכבים הורדו מהכביש
עשרות שוטרים ובהם שוטרי יס"מ, תנועה וסיור פעלו אמש (חמישי) משעות הערב בכביש 5 סמוך לברקן, במטרה למנוע קיומו של מרוץ מכוניות בכבישי השומרון. במהלך הפעילות נתפסו מספר נהגים אשר סיכנו את משתמשי הדרך.
השוטרים פעלו בנחישות כלפי אותם נהגים ובמהלך הפעילות הורדו מהכביש 4 כלי רכב ע"י בוחני התנועה וניתנו עוד עשרות דוחות.
מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל תמשיך כל העת בפעילות עיקשת ובלתי מתפשרת במסגרת מאבקה הנחוש בתאונות הדרכים, זאת לצד פעילות אכיפה נגד עבירות תנועה חמורות המסכנות את כלל ציבור משתמשי הדרך."
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/09/0e837c37-f394-49a6-8717-a1f357004ffc.jpg?resize=375%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/09/6dec2c53-1e83-4648-9edd-f7ecd8f5b4c5.jpg?resize=375%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/09/d7e36c34-a9ee-4369-a9f3-a082ff4f1ff7.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)