הלידה הראשונה במרכז הרפואי שיבא לשנת תשפ״ג היא נטלי פלס, בת 24 מרמת גן שילדה את בתה הבכורה בכניסת השנה החדשה בשעה 19:13 ובמשקל 3.305. הלידה לוותה ע״י המיילדת יחיאלה היינה.
האם נטלי פרס סיפרה בהתרגשות: "הייתה לנו לידה מרגשת ומהממת. זו המתנה הכי מיוחדת וטובה שיכולנו לבקש לשנה החדשה וכמובן שמודים לצוות היקר של שיבא".
נטלי פלס, בעלה ירין ובתם הבכורה יחד עם המיילדת יחיאלה היינה והצוות שליווה את הלידה. צילום: תקשורת שיבאנטלי פלס, בעלה ירין ובתם הבכורה יחד עם המיילדת יחיאלה היינה והצוות שליווה את הלידה. צילום: תקשורת שיבא