מבזקיםמשפטי/פלילי
אדם נפצע בינוני-קשה מירי בטמרה, המשטרה פתחה בחקירה
במוקד 100 של משטרת ישראל התקבל במהלך הלילה (שישי) הודעה, אודות פצוע ירי שהובא למרכז הרפואי בעיר טמרה ומשם פונה במצב בינוני- קשה (עפ"י גורמי רפואה) לבית החולים רמב"ם בחיפה.
שוטרי המחוז הצפוני הגיעו למקום האירוע, איתרו זירה ואספו ממצאים במקום. זהות החשוד, בשנות ה-20 לחייו, טרם ידועה, אך ככל הניראה מדובר בתושב שטחים. בשלב זה החקירה בראשיתה ונבדקים מספר כיווני חקירה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/07/WhatsApp-Image-2022-07-17-at-04.44.43.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)