מבזקיםפוליטי / מדיני
יו"ר הכנסת ח"כ מיקי לוי הצביע במבשרת ציון – "צאו להצביע למען עתיד ילדיכם"
המצביע הראשון: יושב-ראש הכנסת ח״כ מיקי לוי התייצב הבוקר ראשון בקלפי שבמקום מגוריו במבשרת ציון והצביע בשעה 7:00 עם פתיחת הקלפיות.
יושב-ראש הכנסת ח״כ מיקי לוי: "אני קורא לכל הציבור לצאת ולהצביע. הבחירות האלה צמודות מאוד, יש פה תיקו וכל קול קובע. אלו בחירות שיכריעו את עתידה וזהותה הדמוקרטית-ליברלית של המדינה. הבחירה בידיכם. צאו להצביע עבור העתיד של הילדים שלכם, עבור ממשלה שאכפת לה".
![יו"ר הכנסת מיקי לוי - בחירות 2022](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/11/WhatsApp-Image-2022-11-01-at-07.51.06.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)
צילום: לשכת יו״ר הכנסת