הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: גדוד חדש מצטרף מהיום לחיל הגנת הגבולות בזרוע היבשה- גדוד "פנ…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/Fi07ATnXwAI3KXg.jpg?w=708&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/Fi07AThWIAAublA.jpg?w=708&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/Fi07ATeXEAc2iET.jpg?w=708&ssl=1)
גדוד חדש מצטרף מהיום לחיל הגנת הגבולות בזרוע היבשה- גדוד "פנתר" (49). הגדוד הוקם כלקח ממבצע "שובר גלים" שהציף את הצורך להקים גדוד סדיר בתפר, במקומם של כוחות המילואים שהוקפצו לתעסוקה מבצעית ממושכת בעת המבצע>>
https://t.co/U1R7FRTjtw https://t.co/7qaxrLNry2
גדוד חדש מצטרף מהיום לחיל הגנת הגבולות בזרוע היבשה- גדוד "פנתר" (49). הגדוד הוקם כלקח ממבצע "שובר גלים" שהציף את הצורך להקים גדוד סדיר בתפר, במקומם של כוחות המילואים שהוקפצו לתעסוקה מבצעית ממושכת בעת המבצע>>https://t.co/U1R7FRTjtw pic.twitter.com/7qaxrLNry2
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) November 30, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.