הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: ״התרגיל משתלב עם הפילוסופיה שלנו של סביבת אימון סייבר מתמשכת…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/FjhTdPbXwAAUTrI.jpg?w=708&ssl=1)
״התרגיל משתלב עם הפילוסופיה שלנו של סביבת אימון סייבר מתמשכת, ויעזור לישראל ואמריקה לעבוד יותר יחד כדי להדוף איומי סייבר עתידיים" >> https://t.co/bL4REFKj9B https://t.co/kT3bRudlZP
״התרגיל משתלב עם הפילוסופיה שלנו של סביבת אימון סייבר מתמשכת, ויעזור לישראל ואמריקה לעבוד יותר יחד כדי להדוף איומי סייבר עתידיים" >> https://t.co/bL4REFKj9B pic.twitter.com/kT3bRudlZP
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) December 9, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.