הודעות דוברותמבזקים
לפיד: נפגשתי עם ראש השב"כ רונן בר ועם פורום ההנהלה הבכי…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/12/לפיד-נפגשתי-עם-ראש-השבכ-רונן-בר-ועם-פורום-ההנהלה.jpg?w=708&ssl=1)
נפגשתי עם ראש השב"כ רונן בר ועם פורום ההנהלה הבכירה של שירות הביטחון הכללי. בירכתי על פעילות השב"כ והמשטרה בתפיסת החוליה החשודה בגניבת האמל"ח מבסיס צה"ל בדרום – זאת כחלק מהמערכה שמוביל השב"כ יחד עם המשטרה וצה"ל כנגד גניבה וסחר באמל"ח. https://t.co/hHZCNhMV7m
נפגשתי עם ראש השב"כ רונן בר ועם פורום ההנהלה הבכירה של שירות הביטחון הכללי. בירכתי על פעילות השב"כ והמשטרה בתפיסת החוליה החשודה בגניבת האמל"ח מבסיס צה"ל בדרום – זאת כחלק מהמערכה שמוביל השב"כ יחד עם המשטרה וצה"ל כנגד גניבה וסחר באמל"ח. pic.twitter.com/hHZCNhMV7m
— יאיר לפיד – Yair Lapid (@yairlapid) December 20, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.