מבזקיםפוליטי / מדיני
התמונה המסורתית במשכן הנשיא של הממשלה ה-37
נשיא המדינה יצחק הרצוג וראש הממשלה בנימין נתניהו, עמדו לצד שרי הממשלה במרכז התמונה המסורתית אשר צולמה היום (חמישי) במשכן הנשיא בירושלים לרגל השבעת ממשלת ישראל ה-37.
בשורה הראשונה (מימין לשמאל) : נשיא המדינה יצחק הרצוג, ראש הממשלה בנימין נתניהו.
בשורה השנייה (מימין לשמאל): יצחק וסרלאוף, גילה גמליאל, מיכאל מלכיאלי, אופיר אקוניס, יריב לוין, יואב גלנט, אריה דרעי, מירי רגב, בצלאל סמוטריץ', חיים כץ.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
בשורה שלישית (מימין לשמאל): מ"מ מזכיר הממשלה, צחי בוורמן, ניר ברקת, אופיר סופר, עידית סילמן, אלי כהן, איתמר בן גביר, אורית סטרוק, יואב קיש, עמיחי אליהו, גלית דיסטל.
בשורה הרביעית (מימין לשמאל): אבי דיכטר, חיים ביטון, ישראל כ"ץ, רון דרמר, יעקב מרגי, יצחק גולדקנופף, מיקי זוהר, שלמה קרעי, יואב בן צור, עמיחי שיקלי.
![הממשלה ה-37 של מדינת ישראל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/12/WhatsApp-Image-2022-12-29-at-21.41.38.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)