הודעות דוברותמבזקים
בן גביר: שומע את כל הברברת בתקשורת, אבל השיא זו הכותרת הזו …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/01/בן-גביר-שומע-את-כל-הברברת-בתקשורת-אבל-השיא-זו.jpg?w=708&ssl=1)
שומע את כל הברברת בתקשורת, אבל השיא זו הכותרת הזו ב-Ynet. לידיעת העורכים,"יתד נאמן" נגד מדינה לעם היהודי ומתנגדים לכך שחילונים יגורו כאן. גם בזה אתם תומכים? https://t.co/zpRkQS3RZB
שומע את כל הברברת בתקשורת, אבל השיא זו הכותרת הזו ב-Ynet. לידיעת העורכים,"יתד נאמן" נגד מדינה לעם היהודי ומתנגדים לכך שחילונים יגורו כאן. גם בזה אתם תומכים? pic.twitter.com/zpRkQS3RZB
— איתמר בן גביר (@itamarbengvir) January 4, 2023
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי איתמר בן גביר – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.