צוות לוחמי אש מתחנת ג’וליס, רס"ר האדי כנעאן ורס"ר עבד אכרמיד, חילצו לפני זמן קצר (שבת) אישה שחשה חולשה במהלך טיול בהר גמל ונפצעה קל בידה. לוחמי האש נשאו אותה על אלונקה עד למרגלות ההר וזאת לאור העדר דרכי גישה לרכב חירום.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-11-at-12.45.27.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-11-at-12.45.21.jpeg?resize=281%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-11-at-12.45.17.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-11-at-12.45.13.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)
צוות לוחמי אש מתחנת ג’וליס, רס"ר האדי כנעאן ורס"ר עבד אכרמיד, חילצו לפני זמן קצר (שבת) אישה שחשה חולשה במהלך טיול בהר גמל ונפצעה קל בידה. לוחמי האש נשאו אותה על אלונקה עד למרגלות ההר וזאת לאור העדר דרכי גישה לרכב חירום.