הודעות דוברותמבזקים
בן גביר: באמצע הלילה הגעתי לשדה בועז וחגגתי עם התושבים את ה…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/02/בן-גביר-באמצע-הלילה-הגעתי-לשדה-בועז-וחגגתי-עם-התושבים.jpg?w=708&ssl=1)
באמצע הלילה הגעתי לשדה בועז וחגגתי עם התושבים את ההחלטה שהובלתי בקבינט יחד עם שרים נוספים להפוך את היישוב שלהם יחד עם 8 ישובים נוספים, לישובים מן המניין. יום גדול, צעד חשוב מאוד והתחלה טובה לתנופת פיתוח יהודה ושומרון וארץ ישראל כולה. https://t.co/InJgI76C6L
באמצע הלילה הגעתי לשדה בועז וחגגתי עם התושבים את ההחלטה שהובלתי בקבינט יחד עם שרים נוספים להפוך את היישוב שלהם יחד עם 8 ישובים נוספים, לישובים מן המניין. יום גדול, צעד חשוב מאוד והתחלה טובה לתנופת פיתוח יהודה ושומרון וארץ ישראל כולה. pic.twitter.com/InJgI76C6L
— איתמר בן גביר (@itamarbengvir) February 13, 2023
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי איתמר בן גביר – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.