מבקרים וגולשים רבים הצפינו הבוקר (שבת) לאתר החרמון כדי ליהנות ממזג אוויר נהדר ושלג ישראלי. מאתר החרמון נמסר כי הטמפרטורה במפלס התחתון 6.5° וגובה השלג במפלס התחתון כ-1 מ' ובמפלס העליון כ-1.5 מ'.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-25-at-09.09.01.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-25-at-09.08.59.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-25-at-09.09.01-1.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-25-at-09.09.01-2.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-25-at-09.09.02.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
צילום: אתר החרמון
צילום: תם קלפפר
מבקרים וגולשים רבים הצפינו הבוקר (שבת) לאתר החרמון כדי ליהנות ממזג אוויר נהדר ושלג ישראלי. מאתר החרמון נמסר כי הטמפרטורה במפלס התחתון 6.5° וגובה השלג במפלס התחתון כ-1 מ' ובמפלס העליון כ-1.5 מ'.
תנו לחתולים אוכל ומים שבחצר הם לא יודעים לבקש חשוב מאוד מאוד
תנו לחתולים אוכל ומים שבחצר הם לא יודעים לבקש חשוב מאוד מאוד