יו"ר הוועדה לבטחון לאומי חזר בו מאמירתו על אירועי חווארה: "אני מתנצל"
יו"ר הוועדה לבטחון לאומי, חבר הכנסת ממפלגת עוצמה יהודית, צביקה פוגל, אמר היום (שני) במהלך ריאיון שקיים עם שרון גל בגלי ישראל, כי "המעשה שעשו אתמול תושבי יהודה ושומרון באזור חווארה זה אפקט ההרתעה הכי חזק שהיה למדינת ישראל מאז חומת מגן".
דבריו כמובן עוררו סערה ציבורית ותקשורתית גדולה, כאשר חברי כנסת שהשתתפו היום בוועדות השונות ובמיוחד בוועדת החוקה, דאגו להזכיר את הדברים של פוגל ודרשו ממנו לחזור בו. "ח״כ צביקה פוגל, אתה השתגעת?! איבדת את זה לחלוטין." כתב חה"כ מתן כהנא בחשבון הטוויטר שלו.
לאחר שהבין את גודל הסערה, ניצל פוגל את דברי הפתיחה שלו כיו"ר הוועדה לבטחון לאומי ואמר כי הוא מבקש להבהיר את הדברים. "אני לא מעודד אזרחים לשרוף כפרים, אם מישהו הבין את זה כך אני מתנצל – לא לזה אני מתכוון". אמר פוגל בוועדה. "אני לא מעודד אף אזרח לקחת את החוק לידיו". הוסיף פוגל.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
"אני לא מעודד אזרחים לשרוף כפרים" – @tzvikafoghel, בעקבות הסערה סביב דבריו הבוקר אצל @yanircozin ו-@sefiova ב-@GLZRadio: "אני לא מעודד אף אזרח לקחת את החוק לידיו ולשרוף כפרים" pic.twitter.com/bLQB92yqyY
— ערוץ כנסת (@KnessetT) February 27, 2023
![ח"כ צביקה פוגל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/02/DST07847.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)
יופי של יושב ראש לבטחון פנים זוקר לאויר איך להרוס ולהשמיד ואחרי זה מתנצל פשוט לתפארת מדינת ישראל תהרוג תשמיד ואחרי זה תתנצל על מה בדיוק המשפחה האבלה לא מדברת סררה ואתם כל הזמן מתסיסים את העם למעשי פשה בזיון
ליצו
אל תיתנצל אמרת את מה שרובינו חושבים
אל תיתנצל אמרת את מה שרובינו חושבים
למה להיתנצל למה ??
למה חזר בו ,אם הוא צודק ???
למה חזר בו ,אם הוא צודק ???