הודעות דוברותמבזקים
בן גביר: הגעתי לחפ"ק המשטרתי בתל אביב ואמרתי לשוטרים שיש לג…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/03/בן-גביר-הגעתי-לחפק-המשטרתי-בתל-אביב-ואמרתי-לשוטרים-שיש.jpg?w=708&ssl=1)
הגעתי לחפ"ק המשטרתי בתל אביב ואמרתי לשוטרים שיש לגלות אפס סובלנות כלפי אנרכיסטים שתוקפים שוטרים, פורצים מחסומי משטרה ומביאים לאנרכיה. https://t.co/yyMPGt0DPE
הגעתי לחפ"ק המשטרתי בתל אביב ואמרתי לשוטרים שיש לגלות אפס סובלנות כלפי אנרכיסטים שתוקפים שוטרים, פורצים מחסומי משטרה ומביאים לאנרכיה. pic.twitter.com/yyMPGt0DPE
— איתמר בן גביר (@itamarbengvir) March 1, 2023
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי איתמר בן גביר – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.