רשות החשמל פרסמה היום (רביעי) שימוע ציבורי לעדכון תעריף מחירי החשמל לצרכן, לאור ירידת מחירי הפחם והתייצבות המחירים בחודשיים האחרונים. לפי השימוע המוצע, התעריף לצרכן ביתי מייצג ירד ב- 2 אחוזים, זאת בהמשך לירידה בחודש שעבר, שעמדה על 1.5 אחוזים.
בנוסח השימוע מצוין כי סביבת המחירים המקרו כלכלית אינה יציבה- ובהם שער החליפין, ומדד המחירים שעלו לאחרונה. עליה זו, וסיכונים הנובעים ממנה, קיזזו חלקית את הירידה במחירי הפחם הבינלאומיים.
הרשות מפרסמת שימוע ציבורי בנושא, ותפרסם את החלטתה לאחר הערות הציבור.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![חברת חשמל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/10/DSCN9646.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)
עובדים עלינו בעיניים.חוצפנים.
ממש לא
ממש לא
ממש לא
ממש לא