הודעות דוברותמבזקים
בן גביר: כלומר: לשיטתו של יו"ר האופוזיציה, חרדים, מתיישבים,…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/03/בן-גביר-כלומר-לשיטתו-של-יור-האופוזיציה-חרדים-מתיישבים.jpg?w=708&ssl=1)
כלומר: לשיטתו של יו"ר האופוזיציה, חרדים, מתיישבים, חקלאים, בני קהילה האתיופית, צריך להעיף מהכביש תוך 3 דקות אבל את הפריבילגים מתל אביב – הם כמובן שמורת טבע מוגנת… וזה האיש שמטיף לנו על "שלטון החוק". בושה. https://t.co/x4SEvwftDN
כלומר: לשיטתו של יו"ר האופוזיציה, חרדים, מתיישבים, חקלאים, בני קהילה האתיופית, צריך להעיף מהכביש תוך 3 דקות אבל את הפריבילגים מתל אביב – הם כמובן שמורת טבע מוגנת… וזה האיש שמטיף לנו על "שלטון החוק". בושה. pic.twitter.com/x4SEvwftDN
— איתמר בן גביר (@itamarbengvir) March 4, 2023
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי איתמר בן גביר – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.