בית החולים שערי צדק בירושלים פרסם לפני זמן קצר (ראשון) הודעה בדבר עומס החריג הקיים בבית החולים. בשערי צדק מסרו כי "בשל עומס של למעלה מ-300% במלר"ד (מיון) שערי צדק, החל משעות הצהריים לא מתקבלים מטופלים על ידי מד"א ומופנים לבתי חולים סמוכים."
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-26-at-09.08.15.jpeg?resize=500%2C264&ssl=1)
בית החולים שערי צדק בירושלים פרסם לפני זמן קצר (ראשון) הודעה בדבר עומס החריג הקיים בבית החולים. בשערי צדק מסרו כי "בשל עומס של למעלה מ-300% במלר"ד (מיון) שערי צדק, החל משעות הצהריים לא מתקבלים מטופלים על ידי מד"א ומופנים לבתי חולים סמוכים."