הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: בהמשך לדיווח הראשוני, מחבלת הגיעה למרחב צומת הגוש שבחטיבת עצ…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/04/דובר-צהל-בהמשך-לדיווח-הראשוני-מחבלת-הגיעה-למרחב-צומת-הגוש.jpg?w=708&ssl=1)
בהמשך לדיווח הראשוני, מחבלת הגיעה למרחב צומת הגוש שבחטיבת עציון ודקרה אזרח ישראלי שפונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים. לוחמי צה"ל שאבטחו במקום ירו לעבר המחבלת וניטרלו אותה https://t.co/ZKTLstcHCy
בהמשך לדיווח הראשוני, מחבלת הגיעה למרחב צומת הגוש שבחטיבת עציון ודקרה אזרח ישראלי שפונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים. לוחמי צה"ל שאבטחו במקום ירו לעבר המחבלת וניטרלו אותה pic.twitter.com/ZKTLstcHCy
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) April 17, 2023
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.