מבזקיםתאונות דרכים
שתי צעירות נפגעו מרכב בנתניה, מצבן בינוני וקל
שתי הולות רגל נפצעו לפני זמן קצר (חמישי) לאחר שנפגעו מרכב ברחוב שמחה ארליך פינת בן גוריון בנתניה. מתנדבי מד"א – הצלה שרון ופראמדיקים של מד"א העניקו להן טיפול רפואי ופינו אותן לבית החולים לניאדו בעיר במצב בינוני וקל.
אהרן זילברמן ואבי וינברגר, חובשי מד"א־הצלה שרון, שהגיעו למקום סיפרו: "כשהגענו לזירה מצאנו שתי צעירות, בנות 18 ו-19, שנפגעו מרכב חולף וסובלים מחבלות. יחד עם חובשים ופארמדיקים של מד"א, הענקנו להם טיפול רפואי, ולאחר מכן הם פונו להמשך טיפול בבית החולים לניאדו, כשמצבם בינוני וקל".
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/04/e36ff432-4e28-4fca-b42b-3e2e77c57484.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/04/b29a42d9-b5e8-4f75-ad3f-c2199ae907f9.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)