מבזקיםצבא וביטחון
עצוב: כלב הימ"מ ״ג׳אנגו״ נהרג בפעילות לחיסול המחבלים – והציל חיי לוחמים בגופו
הבוקר (חמישי), פעלו לוחמי הימ״מ, מג״ב, שב״כ וצה״ל באזור שכם. במסגרת הפעילות, תוך חילופי אש כבדים חוסלו המחבלים שביצעו את הפיגוע בבקעת הירדן בתאריך ה- 07.04.23 בו נרצחו לאה, מאיה ורינה די ז״ל.
בפעילות, נהרג כלב הימ״מ ״ג׳אנגו", בן ה-7, אשר מנע בגופו פגיעה בחיי הלוחמים בעת שפתחו המחבלים בירי לעברם. ג׳אנגו, היה שותף למאות פעילויות של הימ״מ בהם לחם לצד לוחמי היחידה בפעולות לסיכול טרור ומעצר מבוקשים.
![כלב ימ"מ - ג'אנגו](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/05/1f422d74-3544-4e20-bf64-f105b501c92b.jpg?resize=281%2C500&ssl=1)
![כלב ימ"מ - ג'אנגו](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/05/5993e8c0-7aaa-4845-ab34-2fd3518bde0b.jpg?resize=500%2C441&ssl=1)